wat is natuurlijk?

Altijd op zoek naar de beste en eerlijkste producten! De producten die bij Natuurlijk worden bereid, zijn zorgvuldig uitgekozen op basis van het seizoen, van de volle grond en volle zon. Voor onze gerechten maken we voornamelijk gebruik van ambachtelijke producten van boeren uit de regio Noord-Holland. Duurzaam, eerlijk en zoveel mogelijk biologisch.

Natuurlijk Zuivel

Biologische zuivel komt van vee dat veel in de open lucht is geweest. Zuivel zoals de natuur dat bedoeld heeft.

Natuurlijk Groenten

Zo mogelijk biologisch en van tuinders uit de regio.

Natuurlijk Brood

Duurzaamheid en biologisch staan voorop bij bakkerij Carl Sieggert een mooi ambachtelijke bedrijf, 100 % Hollands. Brood zoals brood volgens ons zou moeten zijn; authentiek, puur, gezond, verantwoord geproduceerd en vooral erg lekker.

Natuurlijk Vis

MSC duurzame visserijOmdat we belang hechten aan duurzame visvangst hanteren we de volgende uitgangspunten:

  • Wij letten op visstanden van overbeviste of kwetsbare soorten.
  • Wij houden rekening met de vangst- en kweekmethoden.
  • Wij werken zoveel mogelijk met vis met MSC certificering.
  • Natuurlijk zijn wij zelf ook gecertificeerd.

(MSC is het beste keurmerk en certificeringsprogramma voor duurzaam gevangen vis over de hele wereld).

Natuurlijk Kip

Kemper scharrelkip (het biologisch Kemper Landhoen). 
Kippen zijn van oorsprong bosvogels en voelen zich ‘kiplekker’ als ze de hele dag kunnen rondscharrelen en actief kunnen zijn. Een natuurlijk product van stevig vlees en meer smaak is hierdoor het resultaat. Goed voor de beleving die vroeger zo gewoon was.

Natuurlijk Rundvlees

“Irish Nature” rundvlees. Het “Black Angus” vlees is het beste wat er aan rundvlees te krijgen is en smaakt zoals rundvlees hoort te smaken: natuurlijk en zonder toevoegingen. 
Deze verfijnde en intense smaak is te danken aan de natuurlijke omstandigheden waarin de runderen opgroeien. De “Black Angus” runderen grazen het hele jaar in kuddes in de groene heuvels van Ierland. Juist die combinatie van vers gras, ruimte en voldoende lichaamsbeweging zorgt voor de uitzonderlijke klasse van Irish Angus beef.

Natuurlijk wijn 

Natuurlijk valt over smaak te twisten en zeker over wijn, maar biologische druiven staan langer op het land en zijn hierdoor veel voller van smaak. De druif waar de wijn van gemaakt wordt bevat niet het geringste spoor van giftige bestrijdingsmiddelen. De smaak van onze diverse biologische en fairtrade wijnen is verrassend (h)eerlijk!

Natuurlijk Koffie/Thee/Choco

Ook wij werken mee aan een duurzame wereld!
Beleef de heerlijke Puro biologische produkten met het Max Havelaar fairtrade keurmerk.

Natuurlijk gro 

Oorsprong uit Egmond Binnen. GRO staat voor Green Recycled Organics. 
Paddenstoelen gekweekt op koffiedik. Smakelijk en gezond.

Natuurlijk en de vegetarische slager

"Verhip, is dit geen kip?"

De 100 % plantaardige kipstukjes zijn het paradepaardje van de vegetarische slager. De sensationele smaak is volgens velen kippiger en heerlijk mals.

 

 Natuurlijk papier 

Onze menukaart, briefpapier en visitekaartjes zijn gemaakt van 100% gerecycled papier.

Natuurlijk social media 

Check in! vindt ons leuk! of twitter mee!